ДОПОМОЖЕМО! Вадим з Угледару. Підірвався на міні, що забрала частину руки та обличчя. Квартира згоріла вщент. Зовсім один

Дарья Гарбузова

Чоловік з глибокими блакитними очима, на яких постійно були сльози💔
І це не початок якоїсь книги. Це життя. Навіть на фото в очах читається той невимовний біль та розпач, з яким він живе.

Вадим з Угледару. Підірвався на міні, що забрала частину його руки, обличчя та щасливого життя. Зараз у нього стоїть залізка, що імітує щелепу. Вадим майже не їсть, бо це дається дуже важко та з болем.
Квартира згоріла вщент. Рідних немає. Зовсім один. Познайомились з ним у хостелі для безпритульних. Одразу знайшли спільне — ми з Донецької області. Всю нашу розмову він плакав та казав, що найбільше хоче додому.
Зараз ночує у хостелі, де живуть такі ж знедолені, що втратили житло, роботу або отримали інвалідність. Більшість похилого віку або з серйозними проблемами зі здоров‘ям.

Умови життя прийнятні, але складні. Люди, яке таке пережили, точно заслуговують на краще життя. А не доживати останні дні в хостелі.

Вадиму досі не допомогли з пенсією…
Дуже хочу допомогти йому та людям, які там живуть. Ліками, їжею, побутовою хімією, одягом, пошуком роботи та відновленням документів. Хоча б на трошечки покращити їх життя та дати надію на зміни.
Одній мені це не вдасться. Але разом з підтримкою точно зможемо. Тому буду вдячна за кожну гривню, пакет з ліками, лайк, репост та тепле слово.

Банка 👉 https://send.monobank.ua/jar/9XSLSWRg6Q
Картка в коментарях під дописом👇
Вся звітність буде згодом.
джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
BBCcCNN