Досі пробачити не може: Російський футболіст пожалівся, що підчас виступів в Україні дружини місцевих гравців принципово розмовляли зі мною українською

Російський ексфутболіст донецького “Металурга” Георгій Зотов, який виступав в 2013/2014 роках в УПЛ, зізнався, що з початком війни на сході України він відчув на собі зміни відносин українців, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Гравець згадав кілька випадків, коли це особливо гостро відчувалося. “Коли командою збиралися, дружини місцевих футболістів розмовляли зі мною українською мовою. Принципово. Під кінець ми і самі розуміли: потрібно їхати”, – розповів Зотов.

Початок російсько-української війни застав гравця в Донецьку. “З’явилися люди в камуфляжі, типу ОМОНу. Ходили, патрулювали вулиці. Поступово ситуація ставала все гірше і гірше. В центрі міста почалися мітинги, на виїздах з міста встановили блокпости. Закрили аеропорт – через це до мене не змогла дружина прилетіти. Останні два місяці я залишався один на квартирі, яку орендував. Коли “Металург” вирушав на останні ігри сезону, в Дніпро і Київ, база ще належала клубу. Пізніше її зайняли представники “ДНР”, – сказав 31-річний захисник.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий