Connect with us

Новини

“Досі сподіваюся”: тренер збірної Росії заявив про свавілля після виключення команди з Ліги націй

Головний тренер збірної Росії з футболу Валерій Карпін назвав беззаконням відсторонення національної команди від розіграшу у Лізі націй. 53-річний фахівець зізнався, що його не здивувало рішення Європейського футбольного союзу (УЄФА).

Про це сам Карпін розповів у коментарі порталу Чемпионат.com. Наставник російської національної команди висловив сподівання, що команди з країни-агресора будуть повернуті до турнірів під егідою УЄФА. obozrevatel.com

Росія виключена із Ліги націй.

“Нічого нового для мене не відбулося. Те беззаконня з відстороненням російського футболу від змагань, яке розпочалося кілька місяців тому, триває. При цьому я досі сподіваюся, що Російському футбольному союзу вдасться у відповідних судах відстояти право для наших футболістів брати участь у міжнародних турнірах”, – сказав Карпін.

Валерій Карпін.

Нагадаємо, російські клубні команди не візьмуть участь у розіграшахЛіги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій у сезоні 2022/2023. Підставою для покарання є воєнне вторгнення РФ в Україну. 28 лютого УЄФА виключив російські команди зі своїх турнірів.

Капітан збірної Росії Артем Дзюба.
Прокоментуйте:
Advertisement