Дрони зіграють ключову роль у війні України з Росією напередодні битви за Слов’янськ, – ВВС

У прийдешній битві за Слов’янськ (Донецька область) між ЗСУ та російськими окупантами безпілотні літальні апарати, цілком ймовірно, зіграють ключову роль. Про це йдеться в матеріалі, який зробили журналісти британської корпорації ВВС, передають Патріоти України.

Українські солдати відзначають, що безпілотники (причому навіть звичайні комерційні) відмінно справляються з виявленням позицій противника, а також можуть переносити компактні вантажі з вибухівкою.

Боєць батальйону “Дніпро-1” Дмитро Подворчанський розповів, що в поточній війні можна виділити два великих битви – артилерійське і битва технологій. Військовослужбовець веде другу, майже “невидиму” війну – він очолює спеціальний загін всього з десяти солдатів, які формують підрозділ розвідки безпілотниками.

“Дрони або безпілотні літальні апарати (БПЛА) широко використовувалися в інших війнах, але не в таких масштабах. Це ключова зброя як для Росії, так і для України. У обох сторін є більші військові безпілотники-наприклад, російський “Орлан-10” або знаменитий український “Байрактар”, безпілотник турецького виробництва”, – пишуть британські журналісти.

За словами українських воїнів, завдяки дронам ЗСУ вдалося знищити величезну кількість ворожої техніки, включаючи танки, артилерійські знаряддя, мінометні позиції складів боєприпасів.

Найпоширеніші дрони в цій війні – звичайні дрони, які можна купити в готовому вигляді. Їх перевага в дешевизні і малих габаритах, завдяки чому такі безпілотники складніше виявити.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN