Друга доба поспіль. Штаб ООС повідомив добрі новини з Донбасу

В районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі дві доби поспіль не зафіксовано порушень режиму припинення вогню.Підрозділи продовжують контролювати ситуацію та виконувати завдання зі стримування збройної агресії Російської Федерації.

Хороші новини з фронту повідомили в Facebook ООС. Однак іще 25 січня російсько-окупаційні війська п’ять разів за добу порушили “тишу” на Донбасі. Вони відкривали вогонь у бік позицій ЗСУ та скинули вибухівки із безпілотника, внаслідок чого двоє захисників України дістали порання.
28 та 29 січня не зафіксовано обстрілів на Донбасі. Джерело: Facebook ООС”>28 та 29 січня не зафіксовано обстрілів на Донбасі
На Донбасі два дні поспіль не порушують "тишу". Джерело: Facebook ООС”>На Донбасі два дні поспіль не порушують "тишу"
Крім того, збройні формування РФ на Донбасі активізували нарощування озброєння. Для посилення своїх позицій окупанти вже розмістили на території ОРДЛО 275 одиниць російської військової техніки – переважно танки та гаубиці. Озброєння, яке країна-агресор надала своїм найманцям, розташовано з порушенням Мінських домовленостей.

Також продовжується стягування військової техніки поблизу кордонів України на території Росії. Як повідомив міністр оборони Олексій Рєзніков, на сьогодні біля кордонів з Україною налічується до 112 тисяч військових особового складу ЗС РФ, а разом з морською та авіаційною компонентою їх кількість досягає до 130 тисяч осіб. Також Росія збільшила кількість танків, порівняно з весною минулого року, на 300 одиниць.

Як повідомляв OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар