Дружина дізналася про зраду чоловіка, але її реакція на його поведінку виявилася нестандартною

На новину про зраду чоловіка японка відреагувала не так, як від неї очікували інші.

Японці стало відомо про зраду чоловіка, і вона вирішила вчинити у цій ситуації нестандартно, чим розлютила жінок, але порадувала чоловіків. Вона попросила вибачення за дії чоловіка у Мережі, чим і розділила користувачів на два табори, отримавши і співчуття, і гнів, і похвалу, інформує Ukr.Media.

Модель з Японії — 32-річна Нодзомі Сасакі — на початку червня завдяки повідомленням місцевих ЗМІ дізналася про невірність свого чоловіка, 47-річного комедіанта Кена Уатабі. За повідомленнями, чоловік тривалий час зраджував моделі з колегою, яка і вивела його на чисту воду.

Пара одружилася у 2017 році, а наступного року у них народився син. За словами жінки, яка повідомила про зраду, після одруження Кена вона і чоловік зустрічалися не менше 30 разів. Сама ж Нодзомі ніяк публічно не реагувала на ситуацію і, схоже, навіть не думала про яскраву помсту чоловікові.

Після скандалу, що спалахнув, Кен на деякий час відмовився від участі у телевізійних шоу, пояснивши це тим, що не хоче змушувати глядачів почуватися некомфортно у зв'язку з усією ситуацією.

Через деякий час, 12 червня, Нодзомі все ж таки з'явилася у Мережі та прокоментувала весь випадок у своєму профілі в інстаграмі. Вона опублікувала білий квадрат і в описі попросила у підписників вибачення за поведінку свого чоловіка.

"Мені дуже шкода, що неусвідомлена поведінка мого чоловіка змусила багатьох людей почуватися ніяково. Я збираюся докладно обговорити це питання з ним, — написала жінка у пості. — Що стосується мене, я хотіла б продовжити свою роботу у майбутньому, і я була б вдячна за вашу підтримку.

Будь ласка. У нас також є маленька дитина, і ми хотіли б, щоб поруч з нею знаходилися близькі люди. Тому ми просимо вас утриматися від відвідування наших будинків, родин або інших заходів з нашою участю".

Нодзомі також видалила усі спільні фотографії з чоловіком зі свого профілю.

Хоча у публікації здебільшого містилося прохання залишити родину на деякий час у спокої, люди звернули увагу лише на те, що модель вибачилася за зраду чоловіка. І їх реакція не змусила на себе чекати.

Багато чоловіків вважають, що відповідь жінки на подію була дуже правильною, і як дружина вона показав себе з правильного боку.

  • Я думаю, цей пост показує, яка ви чудова дружина.
  • Я думаю, ти кохаєш свого чоловіка, тому ви не можете розлучитися. Мені здається, настав час вам заспокоїтися і прийняти важливе та правильне рішення. Ми підтримаємо тебе у будь-якому майбутньому починанні, Нодзомі.

Але ось користувачки не поділяють цієї думки і дуже розлютилися через те, що моделі довелося просити вибачення, хоча це повинен був зробити її чоловік.

  • Хіба це не дивно для Японії? Чому жертва вибачається?
  • Чому Нодзомі вибачається? Я мати двох дітей, і у мене був роман у минулому… Я думаю, що поведінка містера Уатабі не є нормальною, і я думаю, що Нодзомі повинна переглянути своє уявлення про нього до того, як вони з чоловіком заговорять про це. Як ви гадаєте, що вона буде думати у майбутньому, після того як сховає це від своїх дітей, навіть якщо і не розлучиться з чоловіком? Неважливо, наскільки ти хочеш щось приховати, це залишиться в інтернеті.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Дружина дізналася про зраду чоловіка, але її реакція на його поведінку виявилася нестандартною