Дружина старшого сина: Померла невістка покійного Кернеса – ЗМІ

Померла Яна Кернес – дружина старшого сина покійного мера Харкова Геннадія Кернеса, Кирила. Про це повідомляють харківські ЗМІ, передають Патріоти України.

За непідтвердженою інформацією, причиною смерті стали інсульт та онкологія. У Кирила Кернеса та Яни двоє дітей – донька Кіра та син Лука. Про інші деталі особистого життя сім’ї інформації небагато. Відомо, що Яна Кернес працювала нотаріусом і заробляла втричі більше за чоловіка, який обіймав до депутатства посаду першого заступника директора КП “Харківське міське бюро технічної інвентаризації”.
Також, судячи з декларації Кирила Кернеса, яку він подавав у 2021 році як депутат облради від блоку “Успішний Харків”, зазначається, що у його власності знаходяться дві квартири та нежитлові приміщення у Харкові, у дружини Яни – три квартири, також у Харкові.

У декларації Кирило Кернес зазначив, що є власником двох автомобілів: ВАЗ 21104 2006 року випуску та ГАЗ М20 1957 року випуску, а його дружина Яна Кернес володіє Porsche 911 – 2003 року випуску та Mercedes-Benz GLS 350d – 2003 року випуску.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN