Дружина Мірзояна Тоня Матвієнко зацікавила поверненням до чоловіка: “Зустрічай у…”

Дружина Арсена Мірзояна Тоня Матвієнко показала, як повертається додому, поділившись кадрами.

Як пише Politeka.net, Тоня Матвієнко – відома українська співачка, яка нещодавно отримала звання Заслуженої артистки України, і є дочкою легендарної української виконавиці Ніни Матвієнко. Зірка одружена з Арсеном Мірзояном, від якого народила дочку Ніну, яку назвали на честь бабусі. У Тоні Також є дочка від минулих стосунків Уляна. Арсен також має двох синів від минулих стосунків, через що мати Матвієнка була проти їхнього шлюбу спочатку. А після повномасштабного вторгнення Тоня виїхала з України із дітьми, залишивши чоловіка в Україні.

Не забуває Матвієнко і про Інстаграм, де ділиться з фанатами не лише творчістю, а й особистими кадрами. А цього разу Тоня показала, як повертається до України.

“Втомлена та щаслива повертаюся додому. Арсен Мірзоян, зустрічай о 20:15”, – написала зірка у публікації.

А до цього Матвієнко розповіла про життя за кордоном. Як виявилось, для зірки це непросто.

“За все своє життя ніколи не уявляла, що доведеться жити за кордоном. Неймовірно важко бути відірваним від сім’ї, будинку, друзів…”

Протягом року в моєму особистому хіт-параді бажань срібну сходинку займало бажання «швидше повернутися додому». Що продовжує очолювати рейтинг, думаю, пояснювати не треба”, – розповіла Матвієнко.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN