Connect with us

Новини

Дружина Павлика після скандалу спробувала викликати жалість українців: “Скрутило прямо на вулиці”

Дружина Віктора Павлика спробувала викликати жалість в українців і розповіла, що її здоров’я погіршилося – вона почала відчувати проблеми.

Український співак Віктор Павлик разом зі своєю дружиною блогером Катериною Репяховою вляпалися у скандал. Це сталося, коли парочка похвалилася спецперепусткою на Південному мосту у Києві. Наразі Катерина Репяхова поскаржилася на погане самопочуття після хвилі хейту. Коментар блогерки з’явився в Інстаграм-Сторіз.

Дружина Віктора Павлика спробувала викликати жалість в українців та розповіла, що її здоров’я погіршилося – вона почала відчувати проблеми із харчуванням. Катерина Репяхова розповіла, що протягом п’яти днів не може нічого їсти – апетит просто зник. Це сталося саме після скандалу.

“Не їм нічого зовсім. Такою мірою, що вже не можу підняти Мишу, який важить 15 кілограмів”, – написала дружина Віктора Павлика .

Дружина Віктора Павлика також поділилася, що нібито її скрутило прямо на вулиці. Катерина Репяхова буквально не могла підвестися з асфальту. Тому блогерща та концертний директор Павлика почала харчуватися через силу. Вона додала: “поки не знаю, як повернути апетит”.

Популярні новини зараз
Advertisement

“Танцювали, як українці”: Данилко показав британський шоу-балет у вишиванках, з яким виходив на сцену Євробачення

Жахливий ракетний удар, є влучання: чому ЗРК “Patriot” не зміг їх збити

Друга трагедія за один ранок, з’явилися подробиці: “Тіло лежить під відбійником”

Наслідки нових “прильотів” жахливі, росіяни розбомбили не тільки будинки: “Загинули та поранені…”

Пенсіонери отримають доплату 1000 гривень, але є нюанс: що для цього потрібно

Показати ще

 

 

Варто нагадати, що згодом Віктор Павлик вибачився за інцидент і пояснив, що цей документ був необхідний йому як артистові, адже він часто повертається з благодійних концертів у комендантську годину. Катя Репяхова теж визнала, що була неправа.

Прокоментуйте:
Advertisement