Дружина ведучого “Холостяка” Решетніка нарвалася на критику через порівняння з Оленою Зеленською: “Різниця в…”

Дружина ведучого шоу “Холостяк”, “Холостячка”, “Україна має талант” Григорія Решетніка збентежила українців, порівнявши себе з Оленою Зеленською.

На своїй сторінці в Instagram Христина Решетнік вирішила висловити захоплення українськими дизайнерами та першою леді Оленою Зеленською, але несподівано нарвалася на шквал критики. politeka.net

“Цей лук я обрала на Новий рік. І тоді отримала безліч компліментів. А днями всі захоплювались цим образом Олени Зеленської на коронації короля в Великобританії. Дуже тішить, що це вбрання від нашого українського дизайнера, талановитої Каті Сільченко 😘 Українські жінки вкотре доводять, що вони найелегантніші, наймудріші, найталановитіші і найвитриваліші 🫶”, — написала дружина ведучого “Холостяка” Григорія Решетніка під порівняльними фото себе та Олени Зеленської в однакових пальто.

Григорій Решетнік у коментарях підтримав дружину, написавши: “Бездоганні 💐”. Але багато підписників не оцінили порівняння дружини ведучого та Олени Зеленської, тож вони висловили Христині Решетнік своє невдоволення:

“Погляд в деталях, поділ Вашого пальто зроблений дуже неакуратно(так показує фото). Порівнювати себе з першою леді…має бути субординація. Ми живемо в непростому часі, багатьом бракує вихованості, а пихатості не позичати”;

“Різниця в тому, що в очах першої леді біль, а у Вас лук”;

“Думаю, мета цього посту не показати, які у нас елегантні жінки чи талановиті дизайнери, а продемонструвати себе, порівнюючи з Оленою Зеленською🤦”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )