Друзі, прошу реnост!🙏 Я вuмушена знову просити про допомогу..Я дуже хочу ЖИТИ!

Мені не залишається нічого іншого, як знову просити про допомогу, бо я дуже хочу ЖИТИ!❤️

Відкрию Вам закулісся лікування, те, що я завжди залишаю “за кадром”. Люди звикли бачити мене веселою і усміхненою. Я не жаліюся, а тільки хочу сказати, щоб ви подумали, можливо у вашому житті все не так і погано?!

За 4 роки лікування мої вени на руках прийняли 45 хіміотерапій і близько 200 вливань підтримуючої терапії (простими словами – промивка), було проведено 5 біопсій, мене двічі брили налисо, також повністю випадали вії і брови, були дні, коли я не вставала з ліжка тижнями, бо від хімій боліли руки і ноги, а найгірше – тошнота, яка не давала спокою, їсти не могла по декілька днів, хоча дуже хотіла. А ще сильний кашель з весни, просто задихалася. Останній раз першу допомогу надавали в поїзді, бо втрачала свідомість, і це тільки частинка тих всіх побічних дій. Але я живу, тут і зараз, по можливості ходжу на роботу, зустрічаюся з друзями і роблю ще купу всього.

За останній час лікування я отримала 9 курсів препарату, вартістю 1250$ за курс (пізніше ціна трошки зменшилася до 1150$). Не уявляю, щоб могло бути, якби не ваша допомога!

Далі мене чекає не легкий період, бо трансплантація кісткового мозку (ткм) є важка процедура, але я дуже вірю, що це буде закріплення усього мого лікування! Ткм планують провести ближчим часом. Найскладніше в такій ситуації, що твоє життя в руках не тільки Бога, твого внутрішнього світу, позитиву та якості думок, а ще й коштів.

Вартість трансплантації в Україні – +/- 200.000 грн. В мене залишилося лише 30.000 грн.😔
🆘РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ / BANK ACCOUNTS FOR HELP 🆘:
Чуловська Мар’яна Олегівна
📌 5168 7573 3838 1173 UAN (приват банк)
📌 4149 4991 1263 4017 USD
📌 5168 7573 6017 1039 EUR
📌 Western Union – Chulovska Mariana

Джерело www.facebook.com

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Друзі, прошу реnост!🙏 Я вuмушена знову просити про допомогу..Я дуже хочу ЖИТИ!