Connect with us

Новини

Дуда звернувся до російських спортсменів, які вимагають допуску на Олімпіаду

Президент Польщі нагадав: війна Росії проти України підтримується значною частиною російського суспільства.

Поки МОК визначається з рішенням, допускати російських та білоруських спортсменів у нейтральному статусі до ОІ-2024 або продовжити повне усунення представників РФ та РБ від головних стартів чотириріччя до припинення російської війни проти України, учасники міжнародної коаліції, які наполягають на максимальних санкціях для росіян та продовжують озвучувати свою позицію. sport.dialog.ua

Президент Польщі Анджей Дуда нагадав, що війна Росії проти України підтримується не лише Кремлем, а й значною частиною російського суспільства, і заявив про відповідальність, яку російські спортсмени несуть за свою країну, повідомляє Sportowe Fakty.

“Життя таке, що ви не тільки користуєтеся благами, які надає країна, а й несете тягар”, – зазначив президент Польщі та закликав російських спортсменів припинити вимагати допуску до Олімпіади.

Advertisement

Дуда назвав непростою ситуацію у світі спорту, де “прийнято ставитись до всіх так, ніби нічого не відбувається”. Незважаючи на це, Польща разом із союзниками робить все можливе, щоб світ не вважав, що участь російських спортсменів у міжнародних змаганнях у нинішніх умовах є нормальною ситуацією, додав президент.

Раніше в Міністерстві спорту Польщі запропонували МОК як компроміс створити соборну з російських і білоруських атлетів, які відкрито виступають проти влади Росії та Білорусі, і дозволити їй взяти участь у паризькій Олімпіаді.

Крім того, Польща разом із Чехією, Словаччиною, Литвою, Латвією та Естонією підписали ініційовану Україною декларацію, в якій міститься заклик до МОК щодо збереження максимальних санкцій щодо російського та білоруського спорту.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement