Connect with us

Новини

“Думаю, буде успіх!” Зеленський заявив про створення коаліції винищувачів для України

Візит президента України Володимира Зеленського до ЄС був необхідний, зокрема, для створення “коаліції винищувачів”. Глава держави сподівається на успіх у цьому питанні.

Про це Зеленський сказав на спільній пресконференції з канцлером Німеччини Олафом Шольцем. “Ми зараз працюємо над створенням “коаліції винищувачів”, і частково мої візити до столиць Європиспрямовані саме на це. Я думаю, що в нас буде успіх. Я сьогодні звертатимусь і до німецької сторони, щоб підтримали Україну в цій коаліції. Для нас це важливо”, – сказав президент.

Він також подякував Німеччині за допомогу та висловив сподівання, що Україна за підтримки партнерів зможе вже цього року “зробити поразку Росії незворотною”.

"Думаю, буде успіх!" Зеленський заявив про створення коаліції винищувачів  для України

На запитання про те, чи достатньо зараз України зброї, щоб розпочати наступ, Зеленський жартома сказав, що йому потрібні “ще кілька візитів”.

Зі свого боку Шольц зазначив, що сьогодні необхідно змусити Росію залишити територію України.

Advertisement

“Ми вже багато доставили, що стосується ППО – це Patriot, IRIS-T, Gepard, а також інша зброя, різні артсистеми, системи залпового вогню. Це те, на чому ми концентруємося. …Росія має вивести свої війська, по-іншому не вийде”, – сказав він і пообіцяв підтримувати Україну “доти, поки це необхідно”.

Прокоментуйте:
Advertisement