Connect with us

Новини

Дуже налякав мене у церкві: Шоумен назвав діагноз пропагандиста Кремля, через який той дивно поводиться (відео)

Published

on

Російський ведучий та ексучасник “Дому-2” Рустам Солнцев розкрив, що дивна поведінка пропагандиста Бориса Корчевнікова на його інтервʼю з путіністами повʼязана з тим, що він повністю глухий. За словами шоумена, він читає свій текст і відповіді гостей, але Кремлю вигідно експлуатувати зірку. Такий коментар Солнцев дав у інтервʼю Дмитру Гордону, передають Патріоти України.

Росіянин, котрий живе в США та засуджує війну в Україні, зізнався, що тепло спілкувався з Корчевніковим у минулому і навіть став свідком моторошного інциденту в церкві за участі товариша.
“Він абсолютно глухий. Він читає з телесуфлера, він читає запитання, які ставлять гості. Він говорить по якомусь навіянню, не чуючи їх. Якщо ми говоримо про Корчевнікова, то це абсолютно хвора людина. Пропаганді не шкода навіть його”, – розповів Солнцев.

Артист пригадав, що в 20-річному віці близько товаришував із ведучим, ходив з ним на концерти, а одного разу на Великдень зустрів пропагандиста в церкві і дуже злякався через його поведінку.

“Я його як людину дуже любив, поки одного разу не зайшов у церкву на Великдень і побачив серед людей Бориса, який над цією великою книгою стояв і читав уголос. І той голос, тон наскільки мене налякав. Я тоді вже зрозумів, що він, не сказати, що й**нувся, але все до цього йшло”, – сказав Солнцев.

Advertisement

Попри хороші взаємини в минулому, шоумен запевнив, що не жаліє Корчевнікова, адже не поділяє його захоплення тероризмом в Україні. “Чому його повинно бути шкода? Це ж мерзотник, живодер. Йому вдалося налякати мене. Мене нічим не пройняти в цьому житті, але мене колись налякав Борис цим своїм жахливим екзорцизмом, демонами, які з його виходили. По-іншому я це назвати не можу”, – додав гість Гордона.

Прокоментуйте:
Advertisement