Дуже погані та небезпечні дні: астролог назвала “чорні дати” грудня

Всім українцям повідомили про те, що у грудні буде дуже страшний важкий день. Так, професійний астролог заявив, що першого місяця зими буде дуже страшна дата, яка принесе неприємності.

Цю публікацію оприлюднили на порталі новин «Главред»

Відомий астролог Яна Тимощук попередила про те, що у грудні окупанти можуть залякувати мешканців нашої країни та вести жорсткі наступальні дії на фронтах.

«З точки зору безпеки в Україні можуть бути прильоти та пошкодження енергоструктур. Небезпечними вважаються дати після Повного місяця – 9,10,11 грудня. Варто враховувати дати 12.02.2022 та 22.02.2022 лютого. Ті, з яких почалися військові дії. Зараз буде – 22.12.2022 року. Там де багато двійок – чекати біди. З погляду астрології є небезпечні сполуки. Будуть серйозні “боєголовки”. Ядерна загроза якось програється. Особливо варто бути обережним тим, хто перебуває на окупованих територіях. Ворог наступатиме і залишатиме після себе жах на окупованих територіях. Особливо буде на херсонському напрямі. Таке відбуватиметься до Нового року”, – заявила Яна Тимощук.

Крім того, астрологіня сказала, що будуть і дати, які принесуть і приємні новини. Це буде з 9 до 11 грудня.

“Ми триматимемо оборонну позицію і на полі бою йде сильне дійство. Це буде складний період, але й переможний. На деяких напрямках перемагатимемо”, – продовжила вона.

Джерело.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )