Дуже поширені поради, які вважаються дієвими в боротьбі з жировими відкладеннями, але насправді це міфи

П'ять порад для схуднення, які є міфами.

Літо — це саме той час року, коли зайва вага створює незручності та виглядає не зовсім естетично, засмучуючи її володарку і викликаючи пекуче бажання терміново схуднути. У хід йде все: поради друзів і подруг, інтернет-дієти та тренування, голодування і всілякі народні рецепти, інформує Ukr.Media.

Добре, якщо вийде знайти більш-менш нешкідливий для здоров'я метод стати стрункіше, але поки він не знайдений варто знати і те, що існує п'ять міфів — ілюзорних способів — які дуже поширені та вважаються дієвими в боротьбі з жировими відкладеннями. Але насправді бажаного ефекту вони не приносять.

Необхідно обов'язково рахувати калорії при схудненні

Багато персон жіночої статі вважає, що при дієтах слід обов'язково рахувати споживані калорії. Але вся річ у тім, що точний їх підрахунок просто неможливий, оскільки необхідно усвідомлювати — деякі продукти потребують для перетравлення значно більше енергії, ніж передбачалося, а також довше засвоюються.

Необхідно відмовитися від глютену

Вважається, що відмова від глютену необхідна, тому що він зменшує рівень засвоювання жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів. Дійсно, потрібно відмовитися, але лише в тому разі, коли в людини є целіакії або непереносність глютену. В інших випадках його вживати навіть потрібно, але в обмеженій кількості.

Потрібно повністю відмовитися від жирів

Цей міф найбільш популярний, тому що вважається — саме жири не дають жінці стати стрункою і привабливою. Але це не так! Насправді людський організм потребує цих речовин, а краще уникати продуктів, що містять насичені та транс — жири. З великим завзяттям слід «налягати» на горіхи, червону рибу, олію й авокадо — це корисна їжа, яка допомагає засвоювати накопичений жир.

Потрібно вживати знежирені продукти, особливо молочні

Це теж поширений міф, який більшість вважає правдою. Річ у тім, що зазвичай відсутність жирів «компенсують» цукром або штучними ароматизаторами та підсолоджувачами, глутаматом натрію та іншими — це все значно шкідливіше для здоров'я, чи не так?

Заняття спортом обов'язкові для схуднення

Багато хто впевнений у тому, що заняття спортом неодмінно допоможуть процесу схуднення. Це може стати правдою лише в тому разі, якщо підходити до проблеми комплексно — заняття спортом повинні "підтримуватися" правильним харчуванням. Якщо після фізичних навантажень у спортзалі дівчина вийде і з'їсть піцу, запиваючи пивом — ніякий спорт не допоможе прибрати зайву вагу.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Дуже поширені поради, які вважаються дієвими в боротьбі з жировими відкладеннями, але насправді це міфи