Два тижні ховаються в лісі: на Луганщині “мобіки”, яких командування назвало “м’ясом” втекли з передової

На Луганщині п’ять мобілізованих росіян із Первомайського району Томської області, яких командування назвало “м’ясом”, втекли з передової. Вони вже два тижні ховаються в лісі.

Щодо них погрожують порушити кримінальні справи про дезертирство. Про це повідомляє видання Сибір.Реалії, посилаючись на інформацію родичів мобілізованих. news.obozrevatel.com

Вони написали колективний лист губернатору Томської області Володимиру Мазуру, в якому поскаржилися, що мобілізовані не пройшли військову підготовку та, що їх перекинули до зони бойових дій без командування, боєприпасів та продовольства. Крім того, у військових частинах їх назвали “м’ясом” та “фаршем”.

У подальшому мобілізовані потрапили під мінометний обстріл, бо йшли як піхота, ніякої техніки в них не було, командування на полі бою теж ніякого не було. Після цього вони відступили до лісу.

“Зараз вони самі по собі. З наметів зробили якийсь тент, удень палять багаття, щоб зігрітися, вночі гасять”, – розповіла мати “мобіка”.

Родичі окупантів просили дати мобілізованим нормальне командування та відправити їх на навчання, але їм заявили, що “військові офіцери відмовляються працювати із дезертирами”. Тепер “мобікам” загрожує до 15 років позбавлення волі.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN