Дві роти армії Росії втекли з фронту після вбuвства їхнього командира – британська розвідка

Хоча окупаційні війська РФ отримали єдиного командувача в особі генерала Сергія Суровікіна, вони все ще залишаються “розколотими” через погане керівництво молодшого та середнього рівня та “культуру прикриття”. Так, за останні місяці дві роти окупантів втекли з фронту після вбивства їхнього командира.

Інші офіцери, ймовірно, збрехали, намагаючись приховати інцидент. Про це йдеться в зведенні військової розвідки Великобританії, оприлюдненій 20 листопада.

Також зазначається, що нещодавній відступ РФ із західної частини Херсонської області пройшов відносно в гарному порядку, порівняно з попередніми великими російськими відступами.

Під час відступу втрати одиниць транспорту, ймовірно, обчислювалися десятками, а не сотнями, тоді як значну частину покинутої техніки успішно знищили окупанти, щоб вона не дісталася Збройним силам України.

Цей відносний успіх, ймовірно, частково пояснюється ефективнішим єдиним оперативним командуванням під керівництвом Суровікіна, зазначили в британській розвідці.

Дві роти армії Росії втекли з фронту після вбивства їхнього командира – британська розвідка

Дві роти армії Росії втекли з фронту після вбивства їхнього командира – британська розвідка
Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше австрійський військовий аналітик Том Купер заявив, що Сергій Суровікін витрачає мільярд доларів на ракетні обстріли, щоб на кілька днів залишити Україну без електрики. Крім того, українська ППО збиває дедалі більше російських ракет.

джерело

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN