Connect with us

Новини

Дякую всім сцикунам”: Відомий співак емоційно відреагував, на відмову виїзду з України для збору коштів на підтримку ЗСУ

Published

on

У неділю, 7 травня, в Манчестері запланований благодійний концерт у рамках Євробачення-2023. Там мали б виступити MELOVIN, Alyosha та KHAYAT, але Мінкульт відмовив йому у виїзді з України.

На Ukrainian Eurovision Party, де збиратимуть гроші на підтримку ЗСУ, KHAYAT (справжнє ім’я – Андрій Хайат) не поїде. Він має зворотній квиток з Великої Британії та не раз виїжджав за кордон з благодійною місією, але цього разу з України його не випустили.

“Завтра ми мали летіти на концерт до Манчестера. Квитки туди-назад на руках, валіза складена. Але ніц не відбудеться, бо в дозволі на виїзд відмовили,” – поскаржився KHAYAT.

Фіналіст 9 сезону шоу “Голос країни” звернувся до колег-артистів, які виїхали за кордон з нібито благодійною метою, але не повернулися, і назвав їх “сцикунами”. На думку співака, за такі дії повинна бути кримінальна відповідальність.

Advertisement

“Дякую” всім, хто поїхав за кордон від Мінкульту і не повернувся. Через таких сцикунів як ви, навіть маючи неодноразовий позитивний досвід виїзду, поїхати у відрядження тепер практично неможливо. Сподіваюсь, що ви всі понесете кримінальну відповідальність”, – емоційно звернувся KHAYAT.

Прокоментуйте:
Advertisement