Connect with us

Новини

“Дякую за клапоть сірої зони на Білгородщині. Дякую з Харкова”, – Олена Кудренко

“Шалені емоції від факту посунення кордону, саме зараз, вглиб російської федерації. Ким би ви не називались, РДК чи легіоном “Свобода Росії” – але я знаю, що цей прорив зробила Україна”, – пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:

“З початку війни, з 2014 року, ми спостерігали шалене нахабство росіян – коли вони випалювали артилерією наших прикордонників, зокрема на Луганщині. Сьогодні танки зайшли до них самих. Після кожного злочину росіян ми питали себе: ми ж так не зробимо? А вони лише користувались цим. Вони терористи – а у нас правила. Вони нахабніють – а ми йдемо в Європу.
І мені весь час не вистачало цієї самої нахабності з боку українців. Бо не продуктивно, знаходячись посередині між Європою та терористами, бути європейцями в чистому вигляді. Якщо вже так сталося, що ми стоїмо на захисті Європи, то цілком правильно бути особливими. Дивишся на вас, ЗСУ – ви такі котики, але з нутром хижаків. Які, коли треба – розірвуть до бісової матері.
Дякую за клапоть сірої зони на Білгородщині. Дякую з Харкова”.
Прокоментуйте:
Advertisement