Connect with us

Новини

Директорка запросила на каву: в закладі Запоріжжя після скандалу з військовим через його форму спробували перепросити

Published

on

В розважальному комплексі свою провину визнали, зі співробітницею, яка не пустила військовослужбовця та дорікала формою, кажуть, провели бесіду.

У Запоріжжі до пляжно-розважального комплексу не пустили військового, аргументувавши це тим, що він був у формі. У свій день народження чоловік завітав до закладу, але на територію йому було зась. Бо саме в цей час там відбувалося дитяче свято і, за словами адміністраторки, форма могла їх налякати. Неприємну розмову зі співробітницею військовий записав на камеру, а донька виклала в Мережу. Допис отримав чималого розголосу, дописувачі були обурені таким ставленням, йдеться в ТСН.

53-річний Олександр був у відпустці, хотів випити кави на березі Дніпра у свій день народження. “Ви прийшли до нас у воєнній формі. У нас відпочивають 140 дітей, це може налякати, те, що у нас у воєнній формі”, – заявила адміністраторка військовому.

“В сенсі – дітей лякає форма, ну, він же не прийшов туди зі зброєю, не заїхав на танку, він просто хотів випити кави”, – каже донька чоловіка.

Advertisement

Саме донька Олександра написала про це допис у соцмережі, під ним сотні обурених коментарів. “Хотілося, щоб ці люди були хоч трохи вдячні за те, що вони у своїх закладах непростих не розраховуються рублями”, – додає дівчина.

Олександр родом з Ужгорода, від початку великої війни пішов на фронт, був у найгарячіших точках: Бахмут, Соледар, Вугледар. На медичній машині евакуював з нуля загиблих і поранених. Донька каже, що за увесь минулий рік батька бачила лише 10 днів. Лише уявляє, як йому хотілося просто відчути мирне життя…

Організатори дитячого свята, через яке й не пустили військового, твердять, що дізналися про інцидент із соціальних мереж. “Ми максимально попросили, щоб це була закрита територія, щоб не було взагалі сторонніх. Ми не є власниками комплексу, правила ми не порушували, тут пішов людський фактор”, – каже один з організаторів Олександр.

В розважальному комплексі свою провину визнали, зі співробітницею, яка не пустила військовослужбовця і дорікала формою, кажуть, провели бесіду. “Соромно, тому ви її тут і не бачите, вона десь, не знаю де, звісно, соромно, і нам соромно», – каже директорка закладу.

Вона запевняє, що їй вдалося зв’язатися з військовим та перепросити. “Ми вибачилися, я особисто вибачилась, я представилася, хто я, що я, запросила його на каву, пообіцяв приїхати”, – каже Інна Кульчинська.

Advertisement

 

Прокоментуйте:
Advertisement