Дзеркала володіють магічною силою: як змити “брудну” енергію і що робити з розбитим

Новини

Екстрасенси і чаклуни переконані, що дзеркала володіють магічною силою. Про те, що вміють дзеркала, розповіла таролог Ліда Лана у своєму Facebook.

Що вміють дзеркала?

1. Здійснювати перехід між світами.

Лікар і алхімік Парацельс вважав, що дзеркала є коридором між двома світами. З цієї причини традиції багатьох країн наказують завішувати дзеркала, коли в будинку знаходиться небіжчик. Вважається, що крізь “відкрите віконце” душа померлого може затягнути кого-небудь в інший світ. Або, навпаки, з Задзеркалля в будинок проникнуть неприкаяні душі.

2. Зберігати інформацію.

Дзеркала “запам’ятовують” всі події, які відбулися перед ними. Старовинні дзеркала з багатою історією зберігають в собі масу спогадів. Якщо після покупки дзеркала тебе починають долати кошмари або дивні сни, можеш не сумніватися: виною тому – нове придбання.

3. Вводити людину в стан гіпнотичного трансу. Блиск дзеркала заважає зосередитися на зовнішніх об’єктах, і увага як би заганяється всередину. Цей ефект з успіхом використовується під час сеансів гіпнозу.

4. Старити або омолоджувати людини.

Біоенергетики вважають, що більшість сучасних дзеркал-енергетичні вампіри. Дослідження показали, що люди, які проводять перед дзеркалом багато часу і довго дивляться собі в очі, швидко втомлюються, у них погіршується пам’ять, вони швидше старіють.

Таролог радить ніколи не виглядати в розбите або тріснуте дзеркало. Крім того, після відходу неприємних або галасливих гостей потрібно протерти дзеркало, щоб змити з нього “брудну” енергію.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN