Дзеркальні дати 2021 року: що потрібно знати, щоб приворожити вдачу та приманити гроші

Новини

Нумерологи впевнені, що дзеркальні дати є одними з найважливіших і сприятливих днів.

Фахівці вважають, що ці дні здатні зробити життя кращим.

У 2021 році в кожному місяці людство очікують особливі дати, в які можна загадувати бажання і, якщо це правильно зробити, вони обов’язково здійсняться.

Так, в березні вже 3 число буде сприятливим днем для здійснення покупок або створення амулетів. Також в цей день необхідно планувати майбутнє і здійснювати духовні практики. Фахівці радять в цей день позбутися від усього непотрібного і прибрати в будинку. Сприятливою буде перестановка та очищення енергетики житла.

У квітні важливим днем буде 4 число. Цей день необхідно провести спокійно та розміряно. Рішення, прийняті в цей день, стануть важливими та доленосними.

5 травня вважається днем творчим, тому всім охочим в цей день необхідно наводити красу. Догляд за тілом та оновлення гардеробу підуть на користь. У цей день загостриться інтуїція.

Нумерологи кажуть, що 6 червня необхідно прощати всім образи, а також позбавлятися від неприємностей.

7 липня – день позитивний. Саме в цей день необхідно позбутися від усього другорядного і знайти істину.

8 серпня день сприятливий для покупок і розваг. Також це день балансу, тому важливо його досягти у всіх планах життя.

9 вересня необхідно бути відкритим до всього нового. Також в цей день важливо звільнитися від шкідливих звичок та страхів, які заважають жити.

10 жовтня важливий день для побудови довгострокових планів. У цей день важливо зважити свої можливості тому, що можна досягти успіху в багатьох сферах життя.

11 листопада відмінно підійде для зміни іміджу – новий образ виявиться вдалим.

12 грудня – остання дзеркальна дата 2021 року. У цей день важливо помиритися з близькими, вирішити юридичні проблеми, а також завершити термінові справи.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий