Джонсон назвав чотири кроки для перемоги України: в МВС додали іще один

До чотирьох кроків на підтримку України, які запропонував британський прем’єр Борис Джонсон, варто додати ще один. Найбільш ефективним кроком будуть ефективні довгострокові санкції проти країни-агресора Росії.

Також світовій спільноті необхідно позбавити Росію можливостей продавати свою нафту в Індію та Китай. Таку думку в ексклюзивному коментарі OBOZREVATELвисловив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів.

“Для нас особисто, передусім, найбільш важливі перших два, де йдеться про максимальну підтримку України озброєнням та про підтримку сталості наших державних інституцій. Два інших пункти важливі для світу і, зокрема, для Європи – про ситуацію із зерном”, – зауважив він.

Експерт визнав, що частково ті кроки, про які заявив Джонсон, уже працюють. “Але це не єдині кроки, які допоможуть виграти в цьому протистоянні”, – переконаний Андрусів.

Відео дня:

“Якщо ми говоримо про довготривалу війну, то ключове питання – це ефективні санкції проти Росії, зокрема не лише щодо Росії. Це також вирішення питання про те, щоб росіяни не могли безкарно продавати свою нафту в Індію та в Китай, які, користуючись цією ситуацією, почали її скупляти”, – наголосив він.

“До чотирьох пунктів Джонсона я б додав ще один: ефективні довгострокові санкції. Тому що в довгостроковому періоді тільки санкції зможуть зупинити Росію”, – підсумував радник міністра.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Джонсон назвав чотири кроки для перемоги України: в МВС додали іще один