Джонсон заявив, що Путін війною наблизив членство України в НАТО, і розповів про “сигнал” Росії від Заходу

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що, розв’язавши повномасштабну війну, кремлівський диктатор Володимир Путін наблизив Україну до вступу в НАТО. Політик упевнений, що ці події також зміцнили єдність Альянсу зсередини.

Джонсон зазначив, що до вторгнення РФ членство України в Північноатлантичному Альянсі навіть не обговорювалося. Про це експрем’єр розповів в інтерв’ю “Європейській правді”.

За словами Джонсона, у НАТО не було достатньо людей, які могли б підтримати членство України в Альянсі. Однак було багато тих, хто виступав проти таких планів.

“Знайшлася одна людина, яка зробила неймовірну справу для наближення членства України в НАТО – це Володимир Путін”, – заявив Джонсон.

Крім того, політик вважає, що своїми агресивними діями російський диктатор зміцнив НАТО та наблизив вступ України до Альянсу. У той же час Джонсон упевнений, що Путін не зважиться на застосування ядерної зброї, тому що розуміє, що відразу ж отримає удар у відповідь.

Джонсон підкреслив, що у разі ядерної загрози від РФ, Захід змушений буде завдати удару у відповідь.

“Якщо Росія застосує ядерну зброю, то Путін просто перестане бути членом людської цивілізації, а всі держави, які не визначилися з позицією і цим дозволяють Росії відчувати, що не всі проти неї. Як тільки Путін зробить щось таке, він їх усіх втратить. У разі ядерного удару, я вважаю, Захід, буде змушений завдати удару у відповідь. І ми це Путіну повідомили”, – пояснив Джонсон.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN