Експерт перерахував зброю, яка ефективно допомогла ЗСУ зупинити Росію

Спеціаліст наголосив, що Україна зараз займається накопиченням нових військових технологій, а західна техніка вже була перевірена у боях проти росіян.

Безпілотники Bayraktar, комплекси Javelin та системи ППО допомогли Збройним силам України змінити ситуацію на полі бою під час повномасштабної війни з Росією.

Як розказав виданню “Апостроф” спеціаліст у сфері безпеки та оборони, гендиректор Директорату з питань національної безпеки та оборони у 2019-2020 роках Іван Апаршин, саме це озброєння зіграло важливу роль під час війни, інформує UAINFO.org.

Експерт наголосив, що Україна налагодила із західними країнами зручну схему – Київ відправляє на ремонт один комплект протиповітряної оборони, а натомість отримує запасний.

“Якби два роки тому нам хтось сказав, що українська логістична система буде пов’язана з постачанням озброєння та військової техніки з польського міста, ми не повірили б у можливість подібного, але зараз це добре працює. Наша армія була сучасною, але сьогодні ще додалася система логістики. Цей спільний проєкт працює чітко. Крім того, з’явилася нова ракета для знищення станцій радіолокацій. Скрізь кажуть, що це могла бути наша атака в Севастополі, а ще був раніше недоступний для нас крейсер “Москва”. В минулому я побував на цьому судні, тому був упевнений, що його неможливо знищити. А виявилося, що можна. Так було і з фрегатом “Адмірал Макаров””, – зазначив Апаршин і додав, що ситуація на фронті повністю змінюється на тлі постачання озброєння.

Як стверджує військовий експерт, Україна зараз займається накопиченням нових військових технологій, а західна техніка вже була перевірена у боях проти ЗС РФ.

Апаршин наголосив, що наразі країни Заходу здійснюють доопрацювання свого озброєння, тому ЗСУ незабаром можуть отримати вдосконалені зразки зброї.

UAINFO

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN