Екстрасенс Гордєєв розповів, що буде із Кримським мостом, потішивши українців: “Бух, і все, його немає..” Переможемо!!

Переможець “Битви екстрасенсів” Максим Гордєєв зробив розклад на картах на Кримський міст, потішивши українців результатом.

Тим, що відповіли карти на питання про майбутнє Кримського мосту, у новому випуску шоу “Слава+” на радіо “Люкс ФМ” поділився відомий екстрасенс Максим Гордєєв. Досвідчений маг спочатку зізнався ведучому програми, що на цю тему розкладів на картах з початку війни він ще не робив і відразу почав перетасовувати колоду. news.dialog.ua

Інтерв’ю екстрасенсу Максима Гордєєва з відповідями на багато питань періоду війни в Україні можна подивитися на каналі YouTube.

Ще до того, як карти впали на стіл, учасник популярного шоу для людей із надприродними здібностями сказав: “Давай подивимося. Мені самому дуже цікаво, що з ним буде. Дуже хочеться, щоб він бух і все, його немає. Давай подивимося”.

Відео дня:

Після цього екстрасенс дістав із колоди карти та озвучив трактування побаченого: “Реально є шанс, що він піде на дно”. Підняв на камеру одну з карток Таро, що випали в розкладі на Кримський міст, і пояснив: “Ось ця карта показує, що люди працюють над цим. Це Вісімка Пентаклей. Дуже багато людей думає над тим, як його зруйнувати. І навіть може бути так , Що трапиться провокація з боку Росії: вони можуть самі його підірвати і сказати, що це зробили українці».

Максим Гордєєв показав другу карту з розкладу, супроводивши цей жест словами: “По-друге, ми бачимо карту Місяця. Вона символізує важкий шлях. Йдеться про важку історію Криму та складний шлях для нашої країни. Але я бачу хороший підсумок – це Четвірка Жезлов Ти бачиш, на цій карті зображені люди, які святкують, а зверху ми бачимо виноград. Крим – це у нас місце, де вирощують цей виноград. Тому я вважаю, що чого б там не хотіли росіяни, Крим все одно буде наш” .

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Екстрасенс Гордєєв розповів, що буде із Кримським мостом, потішивши українців: “Бух, і все, його немає..” Переможемо!!