Екстрений режим відключень світла запровадили в Києві та області: ситуація в регіонах 19 листопада

В Україні 19 листопада у всіх областях продовжуються стабілізаційні та аварійні відключення електроенергії. У суботу у всіх регіонах країни з 00:00 до 02:00 та з 8:00 до 24:00 будуть застосовуватись планові відключення. Додаткові аварійні вимкнення не передбачаються. news.obozrevatel.com

“Обмеження споживання – це наслідки ракетних атак рашистів на енергосистему України. Цього тижня це була вже шоста. Пошкоджень багато, вони складні. Ремонтні бригади працюють цілодобово і без вихідних над відновленням понівеченої інфраструктури, щоб повернути світло українцям”, – повідомили в “Укренерго“.

При цьому українців просять жорстко економити електрику та бути готовими до тривалих відключень. А найскладніша ситуація залишається у центральному, західному та північному регіонах.

  • Київ та область

Столичний регіон після масованої атаки росіян з 15 листопада живе в режимі жорстких відключень світла. Сьогодні вперше з цієї дати у Києві та області діяли графіки: для Києва та для Київщини.

“З дозволу “Укренерго” повертаємося до відключень згідно зі стабілізаційними графіками… Однак пошкодження енергетичної інфраструктури дуже значні. Тому можливі екстрені відключення поза графіками“, – повідомляли в ДТЕК.

  • Чернігівщина

На Чернігівщині з 15 листопада ввели в дію новий посилений графік відключень. Він передбачає, що світло одночасно вимикають кільком групам споживачів, а самі відключення тривають по 6 годин з перервами на 3 години. Дізнатися, у якій групі знаходиться конкретна адреса, можна за посиланням.

Посилений графік відключень на Чернігівщині

Через такі тривалі та часті відключення у багатьох жителів області виникли проблеми з водою та теплом. В результаті керівник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус дав доручення скласти список будинків, які максимально залежать від електроенергії(водопостачання, опалення).

Передбачається, що енергетики мають розглянути технічну можливість відключати такі будинки менше. Також Чаус попросив скласти список будинків, у яких відключають світло більш як на 7-10 годин, щоб скоротити цей час.

  • Львівщина

У місті та області діють три черги відключень. Дізнатися свою групу та графік можна за посиланням. У плановому режимі відключати світло двічі на день по 4 години (+/- година на перепідключення).

Однак після 15 листопада у регіоні збільшилася кількість аварійних відключень, адже одразу після ракетної атаки РФ Львів на 80% залишився без світла. У зв’язку з цим активісти склали мапу закладів міста, які можуть працювати під час відключень світла. На ній позначені підприємства з альтернативними джерелами живлення (автономними, безперебійними чи генераторами).

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN