Connect with us

Новини

Ердоган анонсував переговори із Зеленським та Путіним

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган анонсував нові переговори з Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним.

Наступного тижня турецький лідер Реджеп Тайіп Ердоган має намір організувати переговори Володимира Зеленського з Володимиром Путіним заради обговорення вивезення зерна з України, пишет  агентство “Анадолу”. news.dialog.ua

“Наступного тижня ми обміняємося думками і з президентом Путіним, і з президентом Зеленським, обговоримо кроки, які ми зробимо”, – сказав турецький президент.

Екс-нардеп та блогер Борислав Береза ​​вважає, що ці переговори потрібні Туреччині для підняття власного рейтингу та 25% за посередництво при вивезенні зерна.

Advertisement

Путін також зацікавлений у них, щоб продемонструвати свою домовленість та те, що він турбується про голодуючих, а це дає йому більше можливостей для маневрів.

“Для чого це потрібно нам? Приплив валюти і можливість вивезти зерно, звільнивши місце для нового врожаю.  У нас є люфт у часі. Цинічно? Так. Але це наш козир. Нам потрібно розблокувати порти “Повноцінно розблокувати, а не отримати можливість вивозити зерно лише на турецьких кораблях. Нам необхідно отримати розблокування портів та морських маршрутів. Це життєво важливо. Кремль на це не хоче йти”, – коментує Береза.

Він вважає, що розблокування українських портів силами західних ВМФ буде набагато ефективнішим і буде зроблено на умовах Києва.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement