Ердоган після дзвінка Путіну поговорив із Зеленським: подробиці

Лідер Туреччини Реджеп Ердоган обговорив із президентом України Володимиром Зеленським створення безпечних коридорів для експорту зерна через Чорне море. Вони також обговорювали питання, пов’язані з війною проти російського агресора.

Телефонна розмова відбулася у понеділок, 11 липня, передає канцелярія президента Туреччини. Перед цим дзвінком Ердоган встиг поговорити з російським диктатором Володимиром Путіним.

“Президент Ердоган заявив, що вони продовжують роботу над планом, підготовленим ООН щодо експорту української зернової продукції на світовий ринок”, – сказано у повідомленні.

Турецький президент також побажав відновлення миру в Україні та зазначив, що війна з РФ має бути завершена внаслідок справедливих переговорів. Ердоган наголосив, що готовий запропонувати “всі види підтримки, включаючи посередництво у Стамбульському процесі”.

Відео дня:

За даними ЗМІ, у розмові з Путіним Ердоган також обговорював створення безпечних коридорів у Чорному морі для вивезення українського зерна, посилаючись на план ООН. Говорячи про війну, глава Туреччини теж закликав до переговорів і висловив готовність зробити свій внесок у цей процес.

OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Ердоган після дзвінка Путіну поговорив із Зеленським: подробиці