Connect with us

Новини

“Евакуація буде. Санта”: аеророзвідник зустрівся з сім’єю з Олешок, яку допоміг врятувати. Зворушливе відео

Published

on

Аеророзвідник Держприкордонслужби із позивним “Санта” зустрівся з сім’єю з Олешок, яку допоміг врятувати. Перед порятунком він дроном передав їм їжу, воду та підбадьорюючі записки.

Зворушливе відео зустрічі опублікувало Міністерство внутрішніх справ. Прикордонник до підриву окупантами дамби Каховської ГЕС здійснював аеророзвідку та доставляв “подарунки” російським окупантам.

Але, коли на затопленій території, яка ще й перебувала під контролем ворога, аеророзвідники помітили цивільних у пастці, пріоритети змінилися. Розвідувальний дрон “Санти”, так само, як і інших колег з Сил оборони України, ніс людям воду, їжу, повідомлення.

“Евакуація буде. “Санта”, – саме таку записку доставив з водою прикордонник родині, яку вода загнала на горище. Згодом його дрон допомагав у супроводі евакуаційної команди. Наразі родина перебуває в безпечному місці.

Advertisement

“Особливо радий, що вдалося врятувати життя дітям. Все буде Україна!”, – зазначив аеророзвідник.

На зворушливих кадрах видно, як хлопчик підійшов до українського захисника та почав йому дякувати за порятунок.

"Евакуація буде. Санта": аеророзвідник зустрівся з сім'єю з Олешок, яку допоміг врятувати. Зворушливе відео
"Евакуація буде. Санта": аеророзвідник зустрівся з сім'єю з Олешок, яку допоміг врятувати. Зворушливе відео

Варто зазначити, після підриву російськими окупантами Каховської ГЕС вода третю добу заливає правий та лівий береги Херсонщини. Тяжка ситуація на лівому березі, там затоплено значно більше населених пунктів. Водночас російські військові не допомагають людям. Місто Олешки практично все пішло під воду. Мешканці ночують на дахах і благають про допомогу.

Прокоментуйте:
Advertisement