Фахівці порадили спосіб боротьби з ранньою сивиною

Спосіб працює, коли посивіння пов'язане з залізодефіцитом.

Рання сивина у людей пов'язана перш за все з великою кількістю стресів, однак боротися з нею, висмикуючи побілілі волоски, безглуздо. Лікарі-трихологи запропонували спробувати більш науковий метод, інформує Ukr.Media.

Багато хто дійсно видирає сиве волосся в надії, що нове не з'явиться. Це, звичайно, не так. Якщо процес посивіння пішов, то він буде поступовим — навіть досить агресивним при стресових ситуаціях. Стрес впливає на спазм судин, з-за якого порушується кровообіг і клітини перестають правильно функціонувати.

Фахівці також додали, що найбільш схильні до стресу люди, які мають симптом раннього посивіння волосся. Звичайно, позбутися сивини можна за допомогою фарби для волосся, проте це дасть тільки зовнішній ефект.

Однак, є засоби, які можуть припинити або хоча б сповільнити процес посивіння. Лікарі попередили, що вони не універсальні і діють тільки в певних випадках.

На тлі нестачі заліза знижується кількість міді в організмі. Мідь сприяє роботі клітин з вироблення пігментів. Можна провести профілактику посивіння волосся, якщо використовувати лосьйони для росту волосся з вмістом міді.

Якщо люди починають їх використовувати, то виникає побічний ефект, який полягає як раз в тому, що процес посивіння знижується. За словами експертів, зупинити процес посивіння можна, тільки якщо його причина в нестачі міді в організмі.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Фахівці порадили спосіб боротьби з ранньою сивиною