Фатальні помилки: названо три найбільші провали армії Путіна в Україні

У ході війни проти України ЗС РФ зробила три найбільші помилки, які коштували їй величезних втрат та втрати наступального потенціалу.

Військове командування Росії в ході війни з Україною припустилося трьох катастрофічних помилок. За підсумками армія РФ була ” знекровлена ​​” і втратила наступальний потенціал. dialog.ua

Про це у своєму блозі в Livejournal написав екс-найманець РФ, блогер-пропагандист Андрій Морозов.

Першу помилку, за даними найманця, було здійснено на початковому етапі путінської “спецоперації” в Україні в лютому – березні.

У спробі зробити бліцкриг РФ загнала вглиб українських територій величезну кількість бронетехніки та живої сили, не забезпечивши їм необхідного захисту. Це обернулося грандіозним розгромом сил РФ, що наступають, втечею з-під Києва і всієї північної частини України.

Морозов зазначив, що саме тоді ЗС РФ втратили основну масу сучасного озброєння, у тому числі танків “Т-72” і “Т-90”, а також парку “БМП-3”.

“Втратили можливість проведення великих операцій на велику глибину. Затягли війну”, – пише екс-найманець.

Відео дня:

Друга помилка сталася вже у квітні – червні, коли Росія поклала у лобових атаках на Луганщині найбоєздатніші частини свого війська. Втрати були “шалені”, зізнався Морозов.

І третю помилку роблять окупанти зараз. Знаючи про постачання західної далекобійної артилерії Україні, росіяни розмістили склади з боєприпасами у зоні досяжності. Саме ці об’єкти зараз голосно та потужно вибухають під ударами ЗСУ.

“Втрачено можливість наступати хоча б так, як наступали до цього. Створено на рівному місці дикий “снарядний голод””, – скаржиться колишній найманець.

Він дуже різко висловився на адресу військово-політичного керівництва РФ, яке припустилося таких помилок. Морозов звинуватив їх у дурості та крадіжці.

“Просто тупі недалекі злодії. Як і громадянське керівництво країни”, – пише розлючений найманець.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Фатальні помилки: названо три найбільші провали армії Путіна в Україні