Федишин відповіла Поляковій на критику через гомофобію: співати я точно буду!

Українська співачка Ірина Федишин, яка назвала представників ЛГБТ-спільноти “грішниками” та заявила, що їм доведеться “відповідати перед Богом”, зіштовхнулася з жорсткою критикою не лише з боку шанувальників, а й колег. Так, виконавицю звинуватила у гомофобії епатажна артистка Оля Полякова, якій незабаром “прилетіла” публічна відповідь.

Федишин опублікувала звернення до “королевої ночі” у своїх Instagram-stories. Вона стверджує, що її слова неправильно сприйняли і зараз усіляко перекручують.

Полякова після скандального висловлювання колеги про ЛГБТ назвала її “середньовіччям” та порадила співати, а не розмовляти.

На що Федишин відповіла: “Олю, не перекручуй мої слова! А співати я далі точно буду. І давайте з повагою ставитися один до одного”.

Федишин відповіла Поляковій на критику через гомофобію

Також співачка наголосила на тому, що вона не засуджує активістів під райдужним прапором, а лише цитує Біблію.

Відео дня:

“Усім, хто зараз намагається перекрутити інформацію про ЛГБТ, я повідомляю свою позицію з офіційної своєї сторінки. Я не засуджую ЛГБТ-спільноту, засуджує Біблія, де чітко написано, що це один із найтяжчих гріхів. Я не проти жодної людини, я проти гріха. Але це їхнє життя, їхній вибір, їхнє право. І кожен буде сам за себе відповідати перед Богом”, – прокоментувала Федишин.

Федишин вкотре спробувала виправдати свої висловлювання про ЛГБТ
Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Федишин відповіла Поляковій на критику через гомофобію: співати я точно буду!