Феєрверки в новорічну ніч перетворили Франківськ на місто без собак: розбіглися, виючи від страху

Новини

У Франківську безліч бездомних і домашніх собак втекли через вибухи петард і салютів в новорічну ніч. Про це розповіли у виданні “Суспільне”.

Волонтер Катерина Вторак розповіла журналістам, що в новорічну ніч у Франківську безліч собак втекли в невідомому напрямку через те, що злякалися вибухів салютів і петард. Після цього, за допомогою в знаходженні вихованців, до жінки звернулося безліч жителів.

“Одна собака 31-го грудня о 21:00 поступила в клініку з переломами двох задніх лап, вивихом передньої, переломом таза і забоєм внутрішніх органів. Вона зараз перебуває в медзакладі. Ми підозрюємо, що вона домашня. Її просто збили автомобілем, коли вона тікала від петард ” – сказала Катерина Вторак.

Загубився пес, фото: Facebook Реєстр собак Івано-Франківська

Волонтерка додала, що станом на 3 січня вже двоє франківчан, які зверталися до неї, змогли знайти своїх вихованців.

Крім цього, Катерина додала, що пропали і бездомні собаки, за якими доглядали Франківчани.

“В районі Коновальця жила бездомна собачка. Її годували мешканці будинку. Зараз тварини немає. Також шукаємо і бездомного песика, який жив на Симоненка. Люди для нього змайстрували будку і доглядали ” – додала Катерина Вторак.

Варто зазначити, що на сторінці “Реєстр собак Івано-Франківська“у соцмережі Facebook, Франківчани масово повідомляють про зникнення домашніх тварин.

Загубився пес, фото: Facebook Реєстр собак Івано-Франківська

Загубився пес, фото: Facebook Реєстр собак Івано-Франківська

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN