Connect with us

Новини

“Фонд Ані Лорак”: Росіянам “дохідливо роз’яснили”, чому Москву атакують дрони (фото)

Published

on

У вівторок, вранці, 30 травня, Москва та її околиці зазнали масованої атаки безпілотників-камікадзе. Крім самої столиці окупантів, дрони були помічені також у небі над Істринським, Красногорським і Одинцовським районами, у тому числі над Рубльовкою з її елітними селищами російської «знаті». Хто саме стоїть за цією атакою, достовірно поки що невідомо, але користувачі соцмереж уже мають свої міркування з цього приводу, зазначають Патріоти України.

Дехто вважає, що відповідальність за це несе «фонд помсти Ані Лорак», яка в такий спосіб намагається відмити свою репутацію прихильниці так званого «руского міра».

Скриншот/Twitter

 

Скриншот/TwitterСкриншот/Twitter

А дехто впевнений, що таким чином головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний відреагував на заклик мера Києва Віталія Кличка після низки масованих атак РФ на українську столицю почати нарешті «бомбити» Москву.

При цьому самі росіяни, судячи з їхньої реакції на атаку, взагалі не розуміють, чому їх хтось атакує, і як таке взагалі могло статися у їхній країні, якщо РФ настільки «велика і могутня».

Прокоментуйте:
Advertisement