Фото Путіна, який носить у валізі свої “фекалії”, стало вірусним

У пресі з’явилася інформація про те, що президента Росії Володимира Путіна у закордонних поїздках супроводжує спеціальний охоронець, який у туалетах збирає його сечу та фекалії у валізу та вивозить назад до РФ. У зв’язку з цим у мережі почали розповсюджувати архівний знімок, на якому молодий диктатор тримає в руках кейс-дипломат. “Тепер цей кадр заграв новими фарбами”, – пишуть інтернет-користувачі.

Дотепні коментатори припускають, що до свого президентства Путін самостійно збирав та возив власні відходи у валізці. Новину про незвичайну “примху” кремлівського вождя оприлюднили у спільній статті журналіст французького журналу Paris Match Режис Жанте та розслідувач російського “Проекту” Михайло Рубін.

Як повідомлялося в матеріалі, охоронець збирав фекалії та сечу російського президента для того, щоб ніхто не зміг взяти зразки екскрементів Путіна для аналізів та дізнатися про стан його здоров’я.

“Після новини про валізу з гівном, що пересувається за Путіним, цей кадр заграв новими фарбами”, – написав у Twitter колишній журналіст “Дождя”, блогер Ілля Шепелін під архівним фото кремлівського лідера з портфелем.

Твіт став вірусним. Його лайкнуло близько 8 тисяч інтернет-користувачів, а понад 400 людей поділилися жартом у себе на сторінці.
Фото Путіна, який носить у валізі свої ''фекалії'', стало вірусним

Відео дня:

“Валіза у х**ла стратегічно вірного коричневого кольору. Одразу видно – агент!”, “Кругообіг гівна у владі”, “Все своє ношу з собою”, – залишали коментатори під публікацією.

Не зміг утриматися від уїдливого глузування і популярний телеведучий Дмитро Танкович. У своїх Instagram-stories шоумен також опублікував фото молодого диктатора з підписом: “Мало хто знає, але до свого президентства Путін сам тягав своє гівно у валізі”.

Фото Путіна, який носить у валізі свої ''фекалії'', стало вірусним
Як писав OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Фото Путіна, який носить у валізі свої “фекалії”, стало вірусним