Франківчан обурили подвійні стандарти локдауну: горілку можна, а іграшки – під забороною

Новини

Франківчани розповіли, як ставляться до локдауну. Про це розповіли в репортажі каналу “Місто”

Жителі Івано-Франківська розповіли, що думають про локдаун, який в Україні ввели з 8 по 23 січня. Багато щиро не розуміють деяких обмежень на покупку продукції, проте намагаються не сумувати з цього приводу.

“Дитина оно до школи не ходить, нудно йому вдома. Вчора вийшов на вулицю – нікого немає. Пішов додому. Сидить вдома, нічого не можна зробити. Весь конструктор перескладав. Кожен раз, мені здається, вони щось нове придумують аби його зробити. Чому поїзди наші, автобуси їздять між містами? Можна літати, в інші країни, а в магазин спокійно сходити не можна. Я цього не розумію” – розповіла місцева мешканка Ірина.

“Кумедно виглядає. І пояснення логічного цьому немає. Якщо вже люди увійшли в маркет і купують продукти, то вони можуть купити якийсь туалетний папір або ще щось, що їм необхідно. Ніхто ж цим не запасається на рік наперед” – розповіла місцева мешканка Зінаїда.

Івано-Франківськ, кадр з репортажу каналу: YouTube

Не дивлячись на обмеження та наслідки для бізнесу Франківчани не втрачають оптимізму і намагаються навіть у такій ситуації шукати плюси.

“Ви знаєте, це тимчасово. Це ж не те, що ви не можете купити шматок хліба, ви голодні або діти ваші голодні. Без шкарпеток можна обійтися, але те, що бізнес… їм не вигідно, адже людина за це живе, має прибуток. Іноді потрібно витримки трохи людям” – розповіла місцева мешканка любов.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN