“Фронт посиплеться до кордонів Росії”: Пригожин поскаржився на повний провал, якщо “вагнерівцям” не дадуть набої (відео)

Власник приватної військової компанії “Вагнер” Євген Пригожин продовжив публічні звинувачення військового керівництва РФ і навіть пригрозив: мовляв, якщо проблема зі “снарядним голодом” його підрозділів не вирішиться і ПВК відступить від Бахмута, то фронт посиплеться і ЗСУ підуть на прорив. Російський олігарх похвалився, що “вагнерівці” нібито “стягують усю українську армію на себе”, передають Патріоти України.

Новий пропагандистський ролик із песимістичним для окупантів прогнозом поширили у мережі Telegram-канали, пов’язані з “Вагнером”.

Пригожин вчергове став набивати собі ціну й заявив, що його ПВК просувається вперед, а “решта” (очевидно, він мав на увазі кадрові частини ЗС РФ) “вимушені хоч якось підтягуватися слідом для того, щоб зберігати своє обличчя й репутацію”.

“Якщо ПВК “Вагнер” зараз відкочується, то в історії відбувається наступна ситуація: зрозуміло, що фронт посиплеться до російських кордонів, може й далі посиплеться. Загалом, ситуація буде несолодка взагалі для всіх формувань воєнізованих, які “захищають інтереси” Росії”, – сказав олігарх.

Він стверджує, що його угруповання влада РФ “покликала” на фронт, коли “було важко”. Але згодом група найманців не домовилися з керівництвом країни-агресорки “про гроші, цуценят, гареми чи ще там щось”. Пригожин фактично пригрозив, що ПВК може “відскочити” і спрацює “ефект пружини”.

“І напружена українська армія зліва-праворуч на флангах, а також по центру увірвалася на територію “ЛНР”, змела Луганськ, змела Краснодон (Сорокине, місто в Луганській області. – Ред.), вийшла на територію Росії. Армія змушена була намагатися стабілізувати фронт – і посипалися фланги. Далі упав Крим там, я не знаю, багато ще всяких катаклізмів”, – “напророкував” росіянин.

Він запевняє, що лише “вагнерівці” зараз “стабілізують ситуацію” на полі бою для Росії. Далі, посилаючись на “думку простих бійців”, Пригожин поцікавився: а чи не намагається міноборони РФ – “а може й вище” – злити й підставити “Вагнер”, щоб пояснити населенню невдачу з так званою “СВО”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN