“Ганебний вчинок”. Порошенко не пробачив, зі скандальними депутатами “поквиталися”: мають скласти мандат

На Львівщині новообраних депутатів Миколу Пущака та Андрія Жидачека виключили з партії «Європейська солідарність» після скандалу, коли чоловіки виїхали на елітному авто по сходах багатоповерхівки.

Про це повідомляє прес-служба «ЄС».

“21 листопада радою Львівської обласної територіальної організації “Європейської Солідарності” прийнято рішення про виключення з лав партії двох її членів: Жидачека Андрія Богдановича, обраного депутатом Пустомитівської міської ради, та Пущака Миколу Зіновійовича, депутата Солонківської сільської ради, за вчинення ганебних дій, які суперечать цінностям партії “Європейська Солідарність”.

Поряд з цим рада Львівської обласної організації партії звернулася до Солонківської ОТГ із вимогою звільнити Миколу Пущака із посади заступника голови ОТГ та закликала Жидачека і Пущака скласти депутатські мандати”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 20 листопада Андрій Жидачек та Микола Пущак намагалися на позашляховику Mercedes заїхати по сходах у під’їзд багатоповерхівки на околиці Пустомитів Львівської області, де Жидачек винаймає квартиру.

Пущак заперечив свою причетність до подій. А Жидачек заявив, що за кермом був водій Пущака, який сам захотів виїхати на сходи, хоча депутати нібито просили і забороняли водію це робити. Політики заявили на водія в поліцію, а Жидачек передав кошти на відновлення пошкодженого майна будинку.

Джерело

Оцініть статтю:
BBCcCNN
“Ганебний вчинок”. Порошенко не пробачив, зі скандальними депутатами “поквиталися”: мають скласти мандат