Connect with us

Новини

Гауляйтер Балицький зізнався на росТБ: Окупанти замінували поля під Мелітополем (відео)

Так званий “в. о. губернатора” тимчасово окупованої частини Запорізької області Євген Балицький заявив, що російські загарбники мінують об’єкти інфраструктури та поля. Про те, що окупанти суттєво посилюють оборону, зрадник зізнався в ефірі російського пропагандистського шоу. Примітно, що ще недавно окупанти спростовували факт мінування полів у Запорізькій області. Фрагмент пропагандистського шоу з Балицьким опублікував Telegram-канал “Ріа Мелітополь”, передають Патріоти України.

Колаборант нафантазував, що українські військові нібито спеціально підняли рівень води у річці Дніпро, щоби затопити мінні поля в Запорізькій області. При цьому зрадник укотре розмріявся, що “Росія тут назавжди” і що ЗСУ нібито не зможуть звільнити Запорізьку область.

“Противник використовує ресурс – воду. Ми розуміємо, що вони спеціально підняли рівень води для того, щоб затопити мінні поля, які розташовані на лівому березі Дніпра. Ну, як то кажуть, на їхню хитрість ми відповімо своєю. Якщо вони думають, що таким чином знищили мінні поля на лівій стороні, то на них чекає великий сюрприз”, – видав зрадник.

Варто зазначити, що напередодні російські окупанти заперечували факт мінування полів на Запоріжжі, заявляючи, що у них “все під контролем”. Однак пропагандистське шоу з Балицьким відхилилося від кремлівських методичок і той видав, що поля таки заміновані.

Advertisement

 

Прокоментуйте:
Advertisement