Connect with us

Новини

Гауляйтера Херсонщини Сальдо згадав українську і благає ЗСУ зупинитись та “забути все, що було”

Published

on

Колаборант і гауляйтер окупованої Херсонщини Володимир Сальдо несподівано звернувся до українських захисників українською мовою та попросив “забути все, що було”.

“Особисто хочу звернутися до українських воїнів. Хлопці… Ми не вороги. Зрозумійте, ми переважно рідні люди. І був час, коли ми може і сперечалися, а може і не сперечалися, але у нас є все для того, щоб забути суперечки… patrioty.org.ua

Давайте забудемо про все, що було. Давайте об’єднаємося і розвернемося в другу сторону і зробимо все, щоб завершити війну. Та ми знову жили дружно разом”, – звернувся колаборант через Telegram.

Поплічник окупантів цинічно називає найбільшим “знущанням” те, що в незалежній Україні відбулась декомунізація.

Advertisement

Сальдо переймається долею радянських пам’ятників, не згадуючи вщент знищені російськими загарбниками українські міста із досі невідомою кількістю жертв.

За його словами, в Росії є пам’ятні місця, які “відповідно відносяться до українського народу”, хоча не уточнює про що саме йдеться.

Своїм відчайдушним пропагандистським зверненням окупант намагається привернути увагу українських воїнів і заявляє нібито український народ “наляканий”, а “американці самі мають йти воювати”.

Примітно, що 9 травня ВАКС ухвалив рішення конфіскувати частину активів Сальдо.

Advertisement

Раніше у колаборанта знайшли компанію, пов’язану зі збіжжям, яку він зареєстрував у Великій Британії.

Прокоментуйте:
Advertisement