Генштаб: США, Великобританія та Німеччина зобов’язалися передати Україні РСЗВ з дальністю ураження близько 70 км

США, Велика Британія та Німеччина зобов’язалися надати Україні реактивні системи залпового вогню з дальністю ураження до 70 кілометрів. Таке озброєння дозволить ефективніше боротися з ворогом та захищати військові та цивільні об’єкти.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ з посиланням на спільну заяву міністерств оборони цих держав.

“Сполучені Штати, Велика Британія та Німеччина глибоко віддані підтримці України у її захисті від неспровокованого вторгнення Росії. РФ переключила свою увагу на Донбас, де вона веде систематичні ракетні й артилерійські обстріли далекого радіуса дії як оборонних українських військових позицій, так і цивільної інфраструктури”, – йдеться у заяві.

Так найближчим часом Київ отримає необхідні йому РСЗВ із керованими ракетами. Це дозволить ЗСУ вести точний вогонь по силах противника на відстані до 70 кілометрів.

Відео дня:

Зокрема, США відправить українським захисникам 4 артилерійські ракетні системи високої мобільності M142 (HIMARS). Велика Британія, зі свого боку, надасть 3 пускові установки M270 MLRS. Німеччина ж забезпечить бійців ЗСУ трьома системами M270 Mittleres Artillerie Raketen System (MARS). Разом із тим Київ отримає необхідні боєприпаси.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Генштаб: США, Великобританія та Німеччина зобов’язалися передати Україні РСЗВ з дальністю ураження близько 70 км