Глава Пентагону: ЗСУ можуть звільнити Херсонщину, і в це вірять українці

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що впевнений у визволенні окупованої російськими військами Херсонської області. Він вважає, що Збройні сили України можуть відвоювати захоплене правобережжя регіону, включно з адміністративним центром.

Про це глава Пентагону заявив на пресконференції у четвер, 3 листопада, повідомляє “Європейська правда”. Він наголосив, що в це безперечно вірять і самі українці.

“Щодо питання про те, чи можуть українці захопити решту території Херсонської області на правобережжі Дніпра: я, безумовно, вірю в те, що вони здатні це зробити. І найголовніше, що українці вірять у те, що вони здатні це зробити”, – заявив Остін.

Міністр оборони додав, що ЗСУ вже вдавалися до методичних та вкрай ефективних зусиль щодо відвойовування своєї суверенної території.

“Думаю, вони надалі продовжать тиск, доки не встановлять контроль над територією на правому березі річки”, – наголосив він.

Варто зазначити, що досі в США не озвучували таких оптимістичних оцінок щодо контрнаступу ЗСУ, зокрема, в Херсонській області. Ймовірно, причиною оприлюднення позиції стала евакуація цивільного населення та російських воєнних злочинців із правобережжя регіону.

Нагадаємо: в окупованому Херсоні з будівлі обласної адміністрації зник прапор Росії. Про це свідчать фото, опубліковані у мережі.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN