Glovo “паралізувало” через відкриття McDonald’s: вільні кур’єри закінчилися, біля ресторанів ажіотаж

Glovo приймала замовлення на доставку з мережі McDonald’s тільки в перші 10 хвилин роботи мережі (відкрилися о 9:00). Після цього програма почала “гальмувати” і перестала завантажуватися, а потім – закінчилися вільні кур’єри. Зробити доставку станом на 9:30 було вже неможливо, а до 10:20 послуга повернулася лише частково.

Це випливає з даних Glovo. Зазначимо, що служба доставки стабільно працює в інших районах Києва. У районах, де є можливість доставити з McDonald’s (дивіться картку), вільних кур’єрів немає. Крім того, біля ресторанів вишикувалися черги з кур’єрів.
Доставка не працює

Трохи згодом доставка Glovo на Лівому березі відновила роботу. Але зробити замовлення з “Маку” все одно не можна. Крім того, недоступна доставка з будь-яких інших кафе та ресторанів, на що українці скаржаться в соцмережах.
Доставка Glovo повернулася в урізаному форматі

Крім того, біля ресторанів вишикувалися черги з кур’єрів (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця). Ажіотаж не спадає з моменту відкриття ресторанів о 9-й ранку.

Зазначимо, ресторани працюють у лівобережній частині Києва за наступними адресами (режим доставки): вул. Гагаріна, 2-А; вул. Бажана, 3; бул. Гришка, 7. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів і можна буде скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами.
Черга з кур'єрів

Відео дня:

Замовлення можна зробити через програму служби доставки Glovo. Згідно з опублікованою карткою, послугою можуть скористатися жителі Харківського масиву, Позняків, Осокорків, Дарниці та частково масивів Русанівка, Березняки, Соцмісто та Лиски. На правобережній частині Києва доставка із McDonald’s не працює.
Як працює доставка

Вартість доставки в місті Київ залежить від відстані (від закладу до вашого місця розташування). Термін доставки по місту Київ: 9:00 – 21:00 Управління радіусами доставки – це повністю відповідальність Glovo. Це означає, що в залежності від погодних умов, кількості вільних кур’єрів, часу та інших чинників стандартні радіуси можуть збільшуватися, і зменшуватися з метою надання кращого сервісу покупцям.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Glovo “паралізувало” через відкриття McDonald’s: вільні кур’єри закінчилися, біля ресторанів ажіотаж