Година брехні! Кравчук розлючений: жахлива пропаганда проти України! Медведчук остаточно розбитий

Новини

Леонід Кравчук заявив, що телеканал ZIK із «групи Медведчука» підтасовував поняття з метою оббрехати роботу Тристоронньої контактної групи.

Про це Кравчук заявив в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» на телеканалі «Україна».

«Я дивився ZIK у питанні щодо повернення полонених. Я заявляю офіційно, на присязі можу сказати, що цілу годину йшла брехня на каналі. Звинувачення мене особисто й України. Але ніхто з журналістів не звертався до нашої делегації за будь-яким коментарем. Вони цілу годину брехали для того, щоб зробити один висновок – Україна не хоче приймати громадян з ОРДЛО, тобто йде постійна підтасовка понять. Ніякої інформації, лише жахлива пропаганда проти України», – сказав Кравчук.

Раніше, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вже зазначав, що не підтримує телевізійні канали, які ведуть боротьбу проти України.

Кравчук зауважив, що в ефірі одного із заблокованих телеканалів звучала неправдива інформація про нібито його участь у переговорах ТКГ з питання звільнення українських заручників.

“Вони самі обляпались, вибачте на слові, і шукають винних. І так в усьому – маніпуляції, відкрита і відверта брехня. Я не буду підтримувати ніколи ту “свободу слова”, яка називається боротьбою проти України. Ніколи”, – наголосив Кравчук.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий