Годину тому! Кондратюк вмазав – nартії кінець, Медведчука знеслu. В Мережі вuбух – повний розкол!

Новини

Шанувати Росію у 2021 році можна або по невиліковній дурості, або за дуже великі гроші! Всіх громадян України – шанувальників агресора, бажано відправляти на екскурсію (або ПМП) в ОРДЛО за кошт ОПЗЖ, написав на своїй сторінці у Фейсбуці шоумен Ігор Кондратюк, прикріпивши наступну новину. Пише korupciya.com

Народні депутати від ОПЗЖ Віктор Медведчук та Ренат Кузьмін ініціюють відкриття кримінального провадження проти офіцера Збройних сил України Анатолія Штефана, який розпалив скандал навколо TikTok-блогерки, шанувальниці Росії Таїсії Маламан.

У зверненні до Офісу генпрокурора, оприлюдненому на сайті парламенту, проросійські нардепи вимагають розпочати досудове розслідування щодо «фактів переслідування, погроз вбивством на ґрунті національної нетерпимості блогеру Таїсії Маламан, вчинення підбурювання до таких протиправних дій військовослужбовцем Генерального штабу ЗСУ Анатолієм Штефаном та вжиття термінових заходів для забезпечення безпеки блогера та членів її сім’ї».

«Цинічна розправа над популярним блогером, яка зазнала цькування з боку військовослужбовця Генштабу ЗСУ за відео в соціальній мережі TikTok, набула широкого резонансу в суспільстві», — йдеться в заяві.

На переконання Медведчука та Кузьміна, дії українського військового підпадають під ч.4 ст. 27 та ч.2 ст. 129 Кримінального кодексу України (підбурювання до погрози вбивством). Нардепи вважають, що публікація офіцером ЗСУ скандального відео за участі блогерки стала «відправною точкою для вчиненого терору та переслідування».

«Заклики знайшли підтримку у радикалів, й особисті дані її та членів її родини, були оприлюднені в мережі інтернет, а сама [блогерка] через наявну реальну загрозу життю та здоров’ю вимушена залишити місце проживання та переховуватися», — йдеться у запиті Медведчука.

У січні в Мережі розгорівся скандал довкола київської блогерки із TikTok Таїсії Онацької (Маламан), яка відома під ніком di.rubens.

Полковник ЗСУ Анатолій Штефан звернув увагу користувачів соцмереж на відео за участі Таїсії, на якому молодик просить її вибрати між Україною і РФ, на що та весело відповідає, що віддала б перевагу останній.

Примітно, що відео було зняте на Майдані Незалежності, де сім років тому люди поклали своє життя за вільну від Росії Україну.

Володимир Фесенко, голова Центру прикладних політичних досліджень Пента вважає, що прямими наслідками останніх подій стане ослаблення ОПЗЖ. На медійному напрямку постраждає група Медведчука, тому що через його канали йшла пряма реклама самого Медведчука. Телеканал Інтер побічно посилює позиції групи Льовочкіна-Бойка.

Удар по фінансовим ресурсам може істотно знекровити ОПЗЖ фінансово. Сила ОПЗЖ і вплив Медведчука всередині партії обумовлювалися фінансовими факторами. Ослаблення Фірташа, який має проблеми з американським правосуддям, дуже сильно підірвало фінансове становище групи Льовочкіна-Бойка і змусило піти на співпрацю з Медведчуком.

Нинішня ситуація не відразу, але може призвести до протиріч всередині ОПЗЖ, і, як це вже не раз бувало, ми побачимо черговий шлюборозлучний процес. Навіщо їм такий токсичний баланс і ризик?! Щоб уникнути конфронтації з нинішньою владою, вони можуть відійти від Медведчука. Так, рейтинги в результаті розколу будуть нижчими. Але краще зберегти лояльність влади, ніж ризикувати і шукати проблеми.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий