Годину тому! Кличко не став мовчати, це необхідно – розпочнуть роботу. Українці аплодують: впораються

Новини

Сьогодні необхідно розпочати серйозну дискусію щодо того, як Україні краще підготуватись до викликів життя після пандемії – і всередині країни, і в світі.

Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, коментуючи підсумки світового економічного форуму у Давосі, що вперше відбувся в онлайн форматі.

Кличко зазначив, що форум був присвячений економічним, екологічним, соціальним та технологічним викликам, що постали перед світом або загострились у зв’язку з пандемією коронавірусу.

“Сьогодні ми, цілком зрозуміло, концентруємо свої зусилля на захисті здоров’я та життя українців. Саме для цього Київ, зокрема, планує закупити вакцину для щеплення найбільш уразливих категорій киян. Разом з тим, я переконаний, що необхідно розпочати й серйозну дискусію щодо того, як вплине пандемія на наше суспільство, як Україні краще підготуватись до викликів життя після пандемії – і всередині країни, і в світі”, – наголосив Кличко.

Він зазначив, що серед ключових питань – створення сучасної та ефективної системи охорони здоров’я; структурні перетворення, що необхідні українській економіці в умовах радикальних змін у веденні бізнесу в світі; як зробити наше довкілля більш комфортним та здоровим.

“Ми намагаємось вирішувати ці питання на рівні нашого міста. Та абсолютно очевидно, що необхідна загальнонаціональна стратегія. Реалістична та ефективна. І працювати над нею потрібно не потім, не пізніше, а зараз. Щоб Україна впоралася із викликами, розвивалася, ставала успішною європейською державою”, – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, Віталій Кличко розповів, як уникнути ще одного локдауну в Києві. Він закликав дотримуватися карантинних правил. “Якщо зараз втратимо контроль над ситуацією – неминучим буде запровадження нового локдауну, як це відбулося у деяких європейських країнах. Тому давайте не втрачати пильності й поки не розслаблятися”, – наголосив Кличко.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий