Годину тому! Зеленський зробив це, підпис уже стоїть – отримав посаду. Ніхто не чекав, він уже там

Новини

Президент України Володимир Зеленський призначив шоумена і народного депутата від “Слуги народу” Олександра Скічко губернатором Черкаської області.

Відповідний указ глава держави підписав у п’ятницю, 29 січня.

“Призначити Скічко Олександра Олександровича головою Черкаської обласної державної адміністрації”, – йдеться в документі.

Перед цим президент звільнив Віктора Гусака від тимчасового виконання обов’язків голови Черкаської обладміністрації, підписавши відповідний указ №37 / 2021.

В Офісі президента Зеленський зустрівся з новим головою ОДА і вручив йому службове посвідчення.

“Бажаю вам успіху на посаді. Сподіваюся, що ваші наполегливість і обізнаність в питаннях розвитку інфраструктури завдяки роботі в парламентському комітеті з питань транспорту допоможуть в реалізації важливих для розвитку області проектів. Будівництво доріг, залучення інвестицій і поліпшення добробуту людей – все те, в чому потребують жителі Черкаської області “, – сказав глава держави.

Нагадаємо, до своєї політичної кар’єри Скічко став фіналістом шоу “Україна має талант” і деякий час вів передачу “Підйом”. Піком його кар’єри в шоу-бізнесі стала стала відведена йому роль провідного міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2017”, який проходив в Києві.

У 2019 після парламентських виборів Скічко став народним депутатом Верховної Ради від партії “Слуга народу”.

20 січня цього року Кабмін затвердив кандидатуру шоумена на пост губернатора Черкаської області.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий