“Головна лінія промови очільника Кремля на 9 травня – переконати росіян, що Україна – це росія”, – політолог

“Те, що я побачив, підтвердило припущення, що президент Росії перебуває у пригніченому стані. Сам текст промови погано підготовлений. Виступ – не логічний і не структурований. Там, звісно, червоною лінією проходила Україна, звучали пропагандистські штампи”, – написав політолог Михайло Басараб у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжив:
“Головна лінія промови очільника Кремля – переконати росіян, що Україна – це росія. Він кілька разів натякав, що наша країна – це російська земля. І це базове виправдання тому, що в Україні роблять російські війська. Вони прийшли звільняти “свою землю” від якихось фашистів чи військ НАТО.

Путін намагався зафіксувати те, що прийшли на чужі землю легітимно. Оця думка мала скластися у російських громадян. Тому що Путіну треба пояснити, чому він пішов на такі жертви. Тому що якщо це війна проти іншої держави і народу, то навіть у росіян можуть виникнути питання.

Відео дня:

Путін не оголосив війну та мобілізацію на День перемоги, як про це говорили іноземні розвідки та ЗМІ. До речі, хтось бачив Герасимова? Начальник генштабу зс рф застряг в заторі, що на позорне збіговисько не з‘явився?”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Головна лінія промови очільника Кремля на 9 травня – переконати росіян, що Україна – це росія”, – політолог